OFERTA:

Mycie ciśnieniowe


Piaskowanie na mokro jest procesem usuwania zanieczeszczeń, w formie bezkurzowej, z elewacji i powierzchni płaskich przy pomocy agregatów ciśnieniowych, wykorzystujących w procesie mycia mieszaninę wody z drobinami piasku. Technologia ta pozwala na usuwanie szczególnie uciążliwych zanieczyszczeń, lecz ze względu na możliwość powstawania przebarwień w miejscach poddanych czyszczeniu, zalecane jest stosowane do mycia całych powierzchni.

Świadczymy usługi w zakresie:
  mycie elewacji zewnętrznych,
  usuwanie plam i zanieczysczeń elewacji,
  usuwanie graffiti,
  usuwanie plam olejowych, ropopochodnych.

Technologia wykonywanych prac i wykorzystywany sprzęt:
Mycie wymienionych obiektów przeprowadzamy przy wykorzystaniu agregatów ciśnieniowych Karcher i Kranzle. W zależności od potrzeb (stanu czystości obiektów) w procesie mycia wykorzystujemy wyłącznie wodę, wodę z płynami czyszczącymi (nie zanieczeszczającymi środowiska) lub piaskowanie na mokro. Przed usuwaniem zanieczyszczeń i graffiti z elewacji uzgadniamy z Klientem przebieg procesu mycia i określamy przewidywany efekt wykonanej usługi.

Świadczymy usługi w zakresie:
  mycie wiat komunikacji miejskiej,
  mycie przeszklonych tablic reklamowych i informacyjnych,
  mycie barierek, znaków drogowych, tablic informacyjnych,
  mycie pionów zsypowych.

Oprócz standardowego sprzątania chodników, placów, schodów wykonujemy również usługi usuwania zanieszczeszczeń stałych takich jak:
  mieszaniny piasku i matariałów ropopochodnych,
  błota, itp,
  mchów i porostów,
  zabezpieczanie przed porostem zielenic, mchów.

Zakres wykonywanych przez nas prac obejmuje również mycie i dezynfekcję zsypów w budynkach do 16 pięter. Przed przystąpieniem do wykonywanych prac każdorazowo uzgadniamy z Klientem dobór rodzaju środków dezynfekujących.

Uciążliwość "artystów" amatorów jest powszechnie znana właścicielom i administratorom budynków i budowli. Do czasu zaostrzenia przepisów prawa wobec twórców dzieł wątpliwej wartości artystycznej i estetycznej proponujemy państwu proste i radykalne rozwiązanie - usuwanie bohomazów ze ścian, ogrodzeń, drzwi itp. W zależności od rodzaju farby lub tuszu użytego do wykonania graffiti dobieramy technologię i środki, które pozwolą usunąć "dzieło" w niebyt twórczy.

Usuwając graffiti przy pomocy środków chemicznych wykorzystujemy sprawdzone preparaty renomowanych firm. Preparaty te charakateryzuje wysoka skuteczność w usuwaniu napisów i malowideł. Są one bezpieczne dla środowiska gdyż ulegają biodegradacji. Dobór środków jest uzależniony od rodzaju użytych farb lub tuszu i jest konsultowany z Klientem. Klient jest wyczerpująco informowany o przewidywanych efektach użycia preparatu.

Wraz z usunięciem graffiti proponujemy Państwu pokrywanie oczyszczonych powierzchni (lub jeszcze nie oszpeconych) prearatami, które ułatwiają jego usuwanie w przyszłości. Podobnie jak środki do usuwania graffiti preparaty zabezpieczające są bezpieczne dla środowiska.


galeria -> usuwanie graffiti
 
galeria -> sprzęt

 
Copyright © 2012 by DiF.pl - Sopot, Trójmiasto realizacja: gancarz.pl